logo firmy
Konferansjer na wesele Racibórz
dj konsola Ustroń
dj na wesele Rybnik

DJ I WODZIREJ NA WESELE RYBNIK I CAŁY ŚLĄSK

Tylko teraz promocja- DJ i wodzirej na wesele tanio - 2000 zł!

Pięć pierwszych osób, które zamówią nas na wesele obowiązuje cena 2000 złotych za DJa i Wodzireja. Dotoczy ona wesel organizowanych w roku 2021. Cena na rok 2022 to 2500 zł.

Muzyka tworzy magię niezapomnianej imprezy. To ona niweluje napięcie i stres, powoduje uwalnianie się endorfin. Podczas pierwszego tańca jest scenografią Waszych uczuć, a w czasie reszty wieczoru zaprasza gości do wspólnej zabawy, cieszenia się chwilą, wywołuje uśmiech na twarzy. Jesteśmy dla Was po to, aby wsłuchać się w Wasze upodobania i uczynić Wasze wesele najmilszym muzycznym wydarzeniem miesiąca, roku, lat świetlnych! Kierujemy się zasadą, że dobrze poprowadzona impreza jest kanonem dwóch postaci - DJa i wodzireja, dlatego gramy w duecie, DJ zadba o oprawę muzyczną, natomiast Wodzirej wspaniale poprowadzi imprezę weselną. 

Repertuar muzyczny i sposób prowadzenia wesela tworzymy na podstawie preferencji pary młodej.  Gramy muzykę przekrojową, łączącą różne gatunki i style - np. pop, rock, muzykę latynoską, klubową, polskie szlagiery, i inne. Staramy się zapewnić 100% elastyczności, wsłuchujemy się w Państwa muzyczne upodobania. Do każdego zadania podchodzimy z zapałem.

Wspólnie ustalimy, które konkursy i zabawy będą najbardziej odpowiednie. Jesteśmy pomocni na etapie planowania wesela i w trakcie przebiegu imprezy. Tańce, animacje i kreatywne zajęcia to nasz sposób na udaną zabawę.

Istnieje możliwość rozszerzenia składu o występ wokalistki z wykorzystaniem podkładów muzycznych. 

Muzyka, taniec i dobra zabawa, to dla nas Pasja!

Działamy głównie na terenie Śląska, ale wyjazd na dalszą odległość także nas ucieszy!

DJ i Wodzirej na wesele - nasze nagłośnienie

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie francuskiej firmy Audiophony. Nasz zestaw dysponuje mocą 2X1000W RMS. Składa się z dwóch aktywnych kolumn 12 calowych, 2-drożnych, o maksymalnej mocy wyjściowej 1600W i 400W RMS każda, oraz dwóch 15 calowych subwooferów aktywnych, dysponujących wzmacniaczem o maksymalnej mocy wyjściowej 2000W i 600W RMS każdy. Jedną z najważniejszych cech oprócz wysokiej jakości dźwięku jest procesor DSP, obecny zarówno w Subwoferach jak i głośnikach wysokotonowych. Dzięki niemu możemy w szybki i łatwy sposób dostosować nasz zestaw kolumn do otoczenia, warunków, akustyki pomieszczenia. DSP pozwala na ustawienie parametrów takich jak niskie i wysokie tony, brzmienie – barwa, czy ułożenie głośnika. Zestaw przeznaczony jest zarówno do zastosowań klubowych jak i plenerowych.
DJ i wodzirej na wesele nagłośnienie

Nasze oświetlenie na wesele

Posiadamy cztery profesjonalne ruchome głowy.
oświetlenie na wesele Gliwice
wesele Rybnik DJ oświetlenie
Dj i wodzirej oświetlenie Rybnik

DJ i wodzirej/konferansjer na wesele - wesele z nami

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty -  w pakietach niższe ceny!
Dojazd na terenie Rybnika oraz do 40 km gratis - Żory, Gliwice, Racibórz, Jastrzębie - Zdrój i inne. Wyjazd na dalszą odległość także nas ucieszy - Katowice, Bytom, Sosnowiec, Chorzów i inne - cena za dojazd powyżej 40 km do ustalenia indywidualnie. 

Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.
logo firmy
menuchevron-down