Zakład Usługowo-Handlowy "MIX" prowadzi swoją działalność w Lubaniu od 1991 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą artykułów biurowych, opakowań, naczyń jednorazowych, chemii gospodarczej i środków utrzymania czystości. Działalność tą prowadzimy w dalszym ciągu, dodatkowo rozszerzając naszą ofertę sprzedaży o biurowe materiały eksploatacyjne oraz atramenty i tonery do drukarek. Od 1998 rozszerzyliśmy naszą ofertę skierowaną do klienta indywidualnego o artykuły ślubno-dekoracyjne i usługę dekoracji sal weselnych.

Usługi dekoracyjne i balonowe świadczymy również firmom i instytucjom przy organizacji imprez okolicznościowych. Nasi pracownicy jako jedni z pierwszych i nielicznych w kraju, przeszli szkolenie w zakresie dekoracji balonowych i innych prowadzonych przez znanych specjalistów z Wielkiej Brytanii i Włoch. Przekazana wiedza i nabyte doświadczenie w zakresie dekoracyjnych technik balonowych i wykorzystania ich we wzajemnym łączeniu i modelowaniu różnych materiałów umocniły naszą pozycję na rynku.

Początki były trudne, potencjalnych klientów zdobywaliśmy zaangażowaniem i profesjonalizmem udowadniając, że dekoracje balonowe sal i imprez to nowoczesna sztuka wymagająca wyobraźni, fantazji i wiedzy. I tak już od dziesięciu lat wykonywanymi dekoracjami, staramy się uświetnić każdą uroczystość weselną, komunijną lub imprezę, nadając jej indywidualny, niepowtarzalny charakter i spełniając życzenia klientów.

Uczestniczmy również w krajowych targach ślubnych. Jesteśmy firmą godną polecenia i godną zaufania. Zapewniamy Państwu indywidualne podejście do tematu i profesjonalizm. Dysponujemy przeszkolonym, wykwalifikowanym zespołem ludzi, dzięki któremu przygotujemy dekorację na każdą imprezę. Realizujemy indywidualne pomysły naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
naszą stronę odwiedziło: osób